Konsultacje indywidualne

Zapraszamy młodzież, która stoi przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej oraz osoby dorosłe, które zastanawiają się nad zmianą dotychczasowego zawodu na bezpłatne konsultacje zawodowe. 
Indywidualne spotkania z zainteresowanymi osobami przeprowadzają doradcy zawodowi z Centrum dla osób z obszaru działań CWRKDiZ w Poznaniu (z powiatów: gnieźnieńskiego, grodziskiego, śremskiego, średzkiego, wrzesińskiego, nowotomyskiego, międzychodzkiego, szamotulskiego, obornickiego, poznańskiego i z miasta Poznań). 
W trakcie konsultacji przeprowadzony jest poszerzony wywiad oraz badanie predyspozycji zawodowych innowacyjnym narzędziem, jakim jest Test Obrazkowy M. Achtnicha. Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma indywidualną mapę swoich kompetencji  oraz opis skłonności zawodowych, które zostaną omówione podczas spotkań. Konsultacje odbywają się on-line
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY SKORZYSTANIEM
Z OFERTY CWRKDIZ W POZNANIU 
WEPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
  ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
Ewelina Jedwabny – doradca zawodowy
email: ewelina.jedwabny@cwrkdiz.poznan.pl
tel. +48 789 211 047
Renata Zakęs – doradca zawodowy
email: renata.zakes@cwrkdiz.poznan.pl
tel. +48 789 211 092
Indywidualne konsultacje z uczniami ostatnich klas szkół branżowych i techników, których celem jest stworzenie przez ucznia profesjonalnego CV – Curriculum Vitae oraz jego wsparcie w obszarze  przygotowania do rozmowy o pracę. Podczas bezpłatnych spotkań młodzież uzyska wiele niezbędnych informacji, dzięki którym będą lepiej przygotowani do poszukiwania pracy i wejścia na rynek pracy.
Spotkania kierowane są do uczniów z obszaru działań CWRKDiZ w Poznaniu (z powiatów: gnieźnieńskiego, grodziskiego, śremskiego, średzkiego, wrzesińskiego, nowotomyskiego, międzychodzkiego, szamotulskiego, obornickiego, poznańskiego i z miasta Poznań). Spotkania odbywają się on-line.
 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
Małgorzata Waszczuk-Szynka – trener pracy
email: malgorzata.szynka@cwrkdiz.poznan.pl
tel. +48 789 211 107
Wielkość czcionki
Kontrast