Konsultacje indywidualne

Zapraszamy młodzież, która stoi przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej oraz osoby dorosłe, które zastanawiają się nad zmianą dotychczasowego zawodu na bezpłatne konsultacje zawodowe. 
Indywidualne spotkania z zainteresowanymi osobami przeprowadzają doradcy zawodowi z Centrum dla osób z obszaru działań CWRKDiZ w Poznaniu (z powiatów: gnieźnieńskiego, grodziskiego, śremskiego, średzkiego, wrzesińskiego, nowotomyskiego, międzychodzkiego, szamotulskiego, obornickiego, poznańskiego i z miasta Poznań). 
W trakcie konsultacji przeprowadzony jest poszerzony wywiad oraz badanie predyspozycji zawodowych innowacyjnym narzędziem, jakim jest Test Obrazkowy M. Achtnicha. Konsultacje odbywają się stacjonarnie oraz on-line
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY SKORZYSTANIEM
Z OFERTY CWRKDIZ W POZNANIU 
WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Szanowni Państwo!
Ze względu na liczne zainteresowanie konsultacjami indywidualnymi i długą listę oczekujących, chcielibyśmy poinformować, że lista chętnych na spotkania doradcze została zamknięta.
Kolejne zapisy planujemy rozpocząć w czerwcu 2023 roku.

Zachęcamy do obserwowania naszej strony.
  ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
Ewelina Jedwabny – doradca zawodowy
email: ewelina.jedwabny@cwrkdiz.poznan.pl
tel. +48 789 211 047
Renata Zakęs – doradca zawodowy
email: renata.zakes@cwrkdiz.poznan.pl
tel. +48 789 211 092
Indywidualne konsultacje z uczniami ostatnich klas szkół branżowych i techników, których celem jest stworzenie przez ucznia profesjonalnego CV – Curriculum Vitae oraz jego wsparcie w obszarze  przygotowania do rozmowy o pracę. Podczas bezpłatnych spotkań młodzież uzyska wiele niezbędnych informacji, dzięki którym będą lepiej przygotowani do poszukiwania pracy i wejścia na rynek pracy.
Spotkania kierowane są do uczniów z obszaru działań CWRKDiZ w Poznaniu (z powiatów: gnieźnieńskiego, grodziskiego, śremskiego, średzkiego, wrzesińskiego, nowotomyskiego, międzychodzkiego, szamotulskiego, obornickiego, poznańskiego i z miasta Poznań). Spotkania odbywają się on-line.
 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
Małgorzata Waszczuk-Szynka – trener pracy
email: malgorzata.szynka@cwrkdiz.poznan.pl
tel. +48 789 211 107