Partnerstwa

  • Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach
  • Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 im. Joachima Lelewela w Poznaniu
  • Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu
  • Cechowa Szkoła Rzemieślnicza w Gnieźnie
  • Zespół Szkół Łączności w Poznaniu
  • Wyższa Szkoła Zawodowa Milenium w Gnieźnie
  • Zespół Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu
  • Branżowa Szkoła I stopnia nr 42 w Poznaniu
  • Zespół Szkół Zawodowych nr 2 we Wronkach
  • Zespół Szkół Zawodowych w Wolsztynie
  • Zespół Szkół Technicznych w Grodzisku Wlkp.
  • Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni
  • Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie
  • Zespół Szkół Odzieżowych w Poznaniu
  • Zespół Szkół Przyrodniczych w Poznaniu
  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Studiów Edukacyjnych
  • XX LO im. K. I. Gałczyńskiego w Poznaniu
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie
  • Szkoła Podstawowa w Grąblewie (Grodzisk Wlkp)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Śremie
  • Gimnazjum im. Gen. K. Sosnkowskiego w Opalenicy
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wlkp.
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. UNICEF w Obornikach
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kołaczkowie
  • Zespół Szkół w Tulcach
  • Zespół Szkół nr 5 w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
  • Szkoła Podstawowa im. Prezydenta RP Edwarda Raczyńskiego w Rogalinie
  • Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Daszewicach
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
  • Zespół Szkół w Luboniu
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Borui Kościelnej
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Bronisława Szwarca w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa w Zbrudzewie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochach
  • Zespół Szkół Nr 2 w Międzychodzie
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pławcach
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Brodowie
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łowyniu
  • Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu
  • Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu
  • Zespół Szkół Budowlanych im. Rogera Sławskiego w Poznaniu
  • Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Baranowie
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Olimpijczyków Polskich w Rogoźnie
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu
  • Szkoła Podstawowa nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pruścach
  • Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Porkowie
  • Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej
  • Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej/Zespół Szkół nr 1 w Swarzędzu
  • Zespół Szkół Rolniczych im. J.H.Dąbrowskiego w Środzie Wlkp.
  • Szkoła Podstawowa nr 69 w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Integracji Europejskiej w Tarnowie Podgórnym