KREATYWNE DZIECIAKI

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu zaprasza dzieci przedszkolne, które ukończyły 5 lat oraz dzieci będące na etapie edukacji wczesnoszkolnej (klasy 0-3 włącznie) do udziału w fantastycznej zabawie, w której liczy się kreatywność i czas.


„Kreatywne dzieciaki” to gra zawodoznawcza dla dzieci z subregionu działań CWRKDiZ w Poznaniu, tj. miasta Poznań i powiatów: gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego, średzkiego, śremskiego, szamotulskiego, wolsztyńskiego i wrzesińskiego.Pierwszych 50 dzieci, które samodzielnie wykona prace plastyczne „Pana Żarówka”, przedstawiającego wybrany zawód rzemieślniczy, otrzyma upominek w postaci ręcznie wykonanej poduszki – Przytulanki.

Warunkiem udziału w Grze jest przesłanie przez rodzica/opiekuna prawnego, pracy wykonanej samodzielnie przez dziecko oraz wypełnionego i podpisanego załącznika do “Regulaminu Konkursu” (poniżej), na adres mailowy:
konkurs@cwrkdiz.poznan.pl.
Przesłana wiadomość mailowa powinna zawierać:
– imię i wiek dziecka
– miasto i powiat zamieszkania


Sprawdźcie jak z zadaniem poradziła sobie nasza koleżanka z Centrum


Oprócz świetnej zabawy i radości z wykonywanych prac, chcemy by najmłodsi zdobyli garść informacji z zakresu występujących zawodów rzemieślniczych i potrzeby ich wykonywania.

Zachęcamy rodziców i opiekunów do zaangażowania swoich dzieci w naszą grę zawodoznawczą i przesłanie prac swoich pociech.


PODUSZKI PRZYTULANKI CZEKAJĄ NA WASRegulamin-Kreatywne-Dzieciaki-zmiana-D.K_

POBIERZ Oświadczenie Rodzica/opiekuna prawnego Uczestnika Gry „Kreatywne dzieciaki”dotyczące przetwarzania danych osobowych