off line a on line

„Off-line a on-line. Nowe technologie w doradztwie zawodowym” to tytuł kolejnego BEZPŁATNEGO szkolenia        on-line, na które zaprasza Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu.
Spotkanie skierowane jest do doradców zawodowych z powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, średzkiego, śremskiego, szamotulskiego, wolsztyńskiego, wrzesińskiego oraz miasta Poznania.
Warsztat poprowadzi Pani dr Agnieszka Wąsik

dr Agnieszka Wąsik – trenerka nowych technologii i kompetencji międzykulturowych, facylitatorka wdrożeń technologicznych, kobieta-aplikacja, wielbicielka pracy zdalnej, wykładowczyni, doktor nauk humanistycznych, twórczyni Be Online dr Agnieszka Wąsik i Be Online Academy.

Specjalizuje się w budowaniu programów rozwojowych mających ułatwiać biznesom poruszanie się w środowisku online. Przez prawie 4 lata zarządzała zespołem rozproszonym i koordynowała wdrażanie elearningu i b-learningu. W 2015 roku rozpoczęła swoją przygodę ze szkoleniami biznesowymi. Regularnie współpracuje z branżą IT jako konsultant i beta-tester narzędzi online i aplikacji.

Przeszkoliła przedstawicieli ponad 60 krajów, realizując projekty dla korporacji, uniwersytetów i placówek dyplomatycznych w Polsce, USA, Szwajcarii, Wielkiej Brytaniii na Węgrzech. Wśród jej klientów znajdują się Ambasada Szwajcarii w Warszawie, Econocom Polska, Gulermak Polska, Landi Szwajcaria, Santander Leasing i Getinge Polska.

Dodatkowo dzięki spotkaniu uczniowie mogą zyskać:
wzrost zaangażowania uczniów podczas spotkań on-line
świadomość celu realizowanych zadań
zwiększenie poczucia bezpieczeństwa
jasne umiejscowienie w protokole komunikacyjnym
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o przemyślane decyzje dotyczące zapisów.
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń oraz członkostwo w sieci doradców zawodowych CWRKDiZw Poznaniu (zapisać się do sieci można poprzez link: https://cwrkdiz.poznan.pl/zapisz-sie-do-sieci-doradcow/).