Gra Targowa

Każdego roku Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu (CWRKDiZ w Poznaniu) bierze udział w Targach Edukacyjnych, które odbywają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Odbiorcą tego wydarzenia są przede wszystkim uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych oraz ich rodzice. Oprócz bogatej oferty edukacyjnej szkół ponadpodstawowych, CWRKDiZ w Poznaniu zaprasza uczestników do udziału w wielu atrakcjach. Jedną z inicjatyw naszego Centrum podczas Targów Edukacyjnych jest GRA TARGOWA. Podczas jej trwania uczniowie 7 i 8 klas odwiedzają stoiska szkół ponadpodstawowych i otrzymują informacje niezbędne do uzyskania odpowiedzi na pytania, które są zawarte są w Grze. Tegoroczna Gra będzie realizowana z wykorzystaniem urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu. Do udziału w niej zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych klas 7 i 8:

11 marca 2022 roku w godzinach od 11:00 do 12:30

Na młodzież, która odpowie poprawnie na najwięcej pytań w najkrótszym czasie czekają atrakcyjne upominki. Ich oficjalne wręczenie nastąpi tego samego dnia na stoisku CWRKDiZ około godziny 13:00.

Z uwagi na obowiązujące przepisy dotyczące ochrony danych osobowych warunkiem koniecznym do uczestnictwa młodzieży w Grze Targowej jest dostarczenie przez ucznia podpisanej przez rodzica / opiekuna prawnego zgody RODO (wersja papierowa lub jej zdjęcie), która dostępna jest poniżej.

Dodatkowo zachęcamy do zgłaszania uczniów do udziału w Grze Targowej poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego przez opiekuna grupy. Formularz dostępny jest poniżej.

W przypadku pytań dotyczących udziału w naszej inicjatywie, zapraszamy do kontaktu