Targi Edukacyjne 2022

TARGI EDUKACYJNE 2022

Za nami Targi Edukacyjne 2022, które były zorganizowane wspólnie przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Grupę MTP. Hasłem tegorocznego wydarzenia było: #ŚwiatEDUkacji.

Jak co roku na uczestników wydarzenia czekało wiele atrakcji. CWRKDiZ w Poznaniu zaprosiło młodzież ostatnich klas szkół podstawowych do udziału w Grze Targowej, podczas której uczniowie mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy z obszaru doradztwa zawodowego i zdobycia atrakcyjnych upominków. Dodatkowo podczas trwania całych Targów (11.03-13.03.2022r.) uczniowie mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji z doradcami zawodowymi i uzyskać informacje dotyczące wyboru dalszej edukacji i zawodu. 

Kolejną z niezmiernie interesujących inicjatyw były pokazy Mistrza Świata we Fryzjerstwie – Tomasza Draba oraz Mistrza Świata w Cukiernictwie – Pawła Mieszały. Przedstawili oni odwiedzającym wykonywany zawód, który jednocześnie jest ich życiową pasją.

Na zainteresowanych czekał również zawodowy quiz z upominkami oraz stoisko informacyjne. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i życzymy samych sukcesów związanych z wyborem dalszej edukacji.

Czekamy na Was za rok!!!