niedziela, 3 marca, 2024
Szkoły

UCZEŃ W AKCJI – WRĘCZENIE NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ

28.11.2023r.  w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu odbyło się spotkanie nagrodzonych  i wyróżnionych Uczniów w konkursie fotograficznym UCZEŃ W AKCJI VI edycja wraz z przedstawicielami Szkół z Panią Dorotą Kinal  podlinkować Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki UMWW w Poznaniu.
Konkurs UCZEŃ W AKCJI organizowany jest przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu, którego celem jest promocja zawodów oraz pokazanie pozytywnego wizerunku szkolnictwa branżowego i technicznego z perspektywy Ucznia w kadrze zdjęcia.
Nagrody wręczyła Pani Dorota Kinal Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki UMWW i Pan Mariusz S. Kubiak Dyrektor CWRKDiZ w Poznaniu.
W gronie Laureatów są Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 6 w Poznaniu, Zespołu Szkół Nr 2 w Międzychodzie, Zespołu Szkół Rolniczych w Grzybnie i Zespołu Szkół w Opalenicy.
Spotkanie było też okazją do wspólnej rozmowy z Uczniami, Dyrektorami Szkół i Nauczycielami na temat konkursu, ich zainteresowań zawodowych oraz dalszych planów edukacyjnych.
GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!