Projekt pt. „Badanie predyspozycji zawodowych uczniów testem obrazkowym M. Achtnicha”

CWRKDiZ w Poznaniu prezentuje wyniki Barometru Zawodów 2019

Dyrektor Mariusz S. Kubiak wraz z pracownikami Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu może pochwalić się kolejnymi sukcesami swojej Jednostki.

Wraz z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu bierzemy udział w projekcie pt. „Badanie predyspozycji zawodowych uczniów testem obrazkowym M. Achtnicha”.

Najważniejszym celem powyższego projektu jest wsparcie uczniów w wyborze szkoły ponadpodstawowej (ponadgimnazjalnej) na terenie miasta Poznania oraz powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, wrzesińskiego, średzkiego, śremskiego, grodziskiego, wolsztyńskiego, nowotomyskiego, międzychodzkiego, szamotulskiego i obornickiego.

Dzięki zaangażowaniu doradców zawodowych / koordynatorów dwudziestu siedmiu Szkół, które biorą udział w tym przedsięwzięciu, zostanie przebadanie 2 000 uczniów z powiatów, z którymi współpracuje CWRKDiZ w Poznaniu.

Po wykonaniu indywidualnej diagnozy uczestnik projektu otrzyma indywidualny raport z mapą swoich kompetencji. Na podstawie wszystkich zebranych danych zostanie dodatkowo sporządzona analiza dająca obraz predyspozycji i kompetencji uczniów w poszczególnych powiatach. Raport ten również wskaże z jakim predyspozycjami i kompetencjami młodzi ludzie wchodzą dziś na rynek pracy.

Nadzór merytoryczny nad projektem prowadzi dr Henryk Jarosiewicz Kapitał Kariery Sp. z o.o. Wrocław oraz certyfikowany pracownik CWRKDiZ w Poznaniu – Ewelina Jedwabny.

Więcej o metodzie na stronie http://kapitalkariery.pl/index.php/podstawowe-informacje

Wielkość czcionki
Kontrast