Podpisanie umowy partnerskiej z poznańskim szewcem, kaletnikiem i rymarzem


24 kwietnia 2019 roku Dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu Mariusz S. Kubiak podpisał umowę partnerską z poznańskim szewcem, kaletnikiem i rymarzem Panem Mateuszem Wawrzyniakiem.

Pan Mateusz posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe. Ukończył Szkołę Zawodową w Jarocinie w klasie wielozawodowej. Egzamin czeladniczy zdał w Kaliszu.

Dzięki podpisanej umowie Pan Mateusz będzie uczestniczył w działaniach promocyjno-informacyjnych dotyczących kształcenia zawodowego oraz przedsięwzięciach, które przybliżą specyfikę tego wyjątkowego zawodu.

Zakład szewski kojarzy się nieodłącznie z reperacją zniszczonego obuwia. Okazuje się jednak, że oprócz wielu napraw związanych z butami, dobry szewc jest też w stanie zająć się pracami z zakresu usług kaletniczych i rymarskich. W ich skład wchodzi m.in. regeneracja zniszczonych elementów toreb, teczek, walizek i wielu innych.

Cieszymy się na myśl o współpracy z profesjonalistą, który swoją pasją będzie zarażać innych i chętnie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *