Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu po raz trzeci organizuje Konkurs Fotograficzny UCZEŃ W AKCJI, w tym roku pod hasłem „HYBRYDOWO – ZAWODOWO”.

Celem konkursu jest budowanie pozytywnego wizerunku szkolnictwa branżowego i technicznego oraz promocja zawodów, w których kształci się młodzież. Konkurs adresowany jest do uczniów Szkół ponadpodstawowych.
Dwie pierwsze edycje Konkursu UCZEŃ W AKCJI odbyły się w ramach wydarzenia NOC ZAWODOWCÓW. W I edycji 2018 roku uczestnikami konkursu byli uczniowie 3 szkół z Poznania współorganizatorzy wydarzenia Nocy Zawodowców 2018. W II edycji Konkursu w 2019 roku uczestnikami byli Uczniowie z 5 Szkół z powiatu nowotomyskiego.
W tym roku do III edycji Konkursu UCZEŃ W AKCJI zapraszamy wszystkich uczniów z obszaru działań CWRKDIZ w Poznaniu tj. miasta Poznania i 11 powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, średzkiego, śremskiego, szamotulskiego, wolsztyńskiego i wrzesińskiego.
Prace konkursowe powinny przedstawiać proces i efekty nauki w wybranym zawodzie. Dla autorów najlepszych prac przewidziane są okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe.
Prace konkursowe należy przesłać na adres sekretariat@cwrkdiz.poznan.pl w terminie do 31 marca 2021 r.

Poniżej znajdziecie instrukcję jak wziąć udział w konkursie
oraz Regulamin konkursu
Wielkość czcionki
Kontrast