KREATYWNE DZIECIAKI

UCZEŃ W AKCJI III Edycja HYBRYDOWO - ZAWODOWO

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu po raz trzeci organizuje Konkurs Fotograficzny UCZEŃ W AKCJI, w tym roku pod hasłem „HYBRYDOWO – ZAWODOWO”.
Celem konkursu jest budowanie pozytywnego wizerunku szkolnictwa branżowego i technicznego oraz promocja zawodów, w których kształci się młodzież. Konkurs adresowany jest do uczniów Szkół ponadpodstawowych.
W tym roku do III edycji Konkursu UCZEŃ W AKCJI zapraszamy wszystkich uczniów z obszaru działań CWRKDIZ w Poznaniu tj. miasta Poznania i 11 powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, średzkiego, śremskiego, szamotulskiego, wolsztyńskiego i wrzesińskiego.
Prace konkursowe powinny przedstawiać proces i efekty nauki w wybranym zawodzie. Dla autorów najlepszych prac przewidziane są okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe.
Prace konkursowe należy przesłać na adres sekretariat@cwrkdiz.poznan.pl w terminie do 31 marca 2021 r

KREATYWNE DZIECIAKI - ZAWODOWO 2.rozdanie

Zaproszenie do udziału w konkursie "Kreatywne Dzieciaki Zawodowo" 2. rozdanie, organizowanego przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu
Gra edukacyjna „Kreatywne dzieciaki – Zawodowo” 2.rozdanie to inicjatywa podjęta przez CWRKDiZ w Poznaniu. Celem Gry jest połączenie nauki z zabawą, dzięki której najmłodsi mogą przedstawić zawody, które znają.
Gra rozpoczęła się 18.11.2020 roku. Zakończenie inicjatywy nieprzypadkowo zaplanowane zostało na 06.12.2020 r. Dzięki swojemu zaangażowaniu, kreatywne dzieciaki jako świąteczne upominki otrzymają ręcznie wykonane Poduszki – Przytulanki.
Pomysłowość i kreatywność wszystkich dzieci spowodowała, że podjęliśmy decyzję o nagrodzeniu wszystkich prac plastycznych małych zawodowców.
Zachęcamy do zapoznania się z przesłanymi przez dzieci pracami, które przedstawiały ich wymarzony, przyszły zawód.
„Kreatywne dzieciaki – Zawodowo” 2.rozdanie GRATULUJEMY WSZYSTKIM
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

KREATYWNE DZIECIAKI

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu zaprosiło dzieci przedszkolne, które ukończyły 5 lat oraz dzieci będące na etapie edukacji wczesnoszkolnej (klasy 0-3 włącznie) do udziału w fantastycznej zabawie, w której liczy się kreatywność i czas.
„Kreatywne dzieciaki” to gra zawodoznawcza dla dzieci z subregionu działań CWRKDiZ w Poznaniu, tj. miasta Poznań i powiatów: gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego, średzkiego, śremskiego, szamotulskiego, wolsztyńskiego i wrzesińskiego.
Pierwszych 50 dzieci, które samodzielnie wykonało prace plastyczne „Pana Żarówka”, przedstawiającego wybrany zawód rzemieślniczy, otrzymało upominek w postaci ręcznie wykonanej poduszki – Przytulanki.
Oprócz świetnej zabawy i radości z wykonywanych prac, chcieliśmy by najmłodsi zdobyli garść informacji z zakresu występujących zawodów rzemieślniczych i potrzeby ich wykonywania.

DZIĘKUJEMY