KREATYWNE DZIECIAKI

KREATYWNE DZIECIAKI - ZAWODOWO 2.rozdanie

Zaproszenie do udziału w konkursie "Kreatywne Dzieciaki Zawodowo" 2. rozdanie, organizowanego przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu
Gra edukacyjna „Kreatywne dzieciaki – Zawodowo” 2.rozdanie to inicjatywa podjęta przez CWRKDiZ w Poznaniu. Celem Gry jest połączenie nauki z zabawą, dzięki której najmłodsi mogą przedstawić zawody, które znają.
Gra rozpoczęła się 18.11.2020 roku. Zakończenie inicjatywy nieprzypadkowo zaplanowane zostało na 06.12.2020 r. Dzięki swojemu zaangażowaniu, kreatywne dzieciaki jako świąteczne upominki otrzymają ręcznie wykonane Poduszki – Przytulanki.
Pomysłowość i kreatywność wszystkich dzieci spowodowała, że podjęliśmy decyzję o nagrodzeniu wszystkich prac plastycznych małych zawodowców.
Zachęcamy do zapoznania się z przesłanymi przez dzieci pracami, które przedstawiały ich wymarzony, przyszły zawód.
„Kreatywne dzieciaki – Zawodowo” 2.rozdanie GRATULUJEMY WSZYSTKIM
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

KREATYWNE DZIECIAKI

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu zaprosiło dzieci przedszkolne, które ukończyły 5 lat oraz dzieci będące na etapie edukacji wczesnoszkolnej (klasy 0-3 włącznie) do udziału w fantastycznej zabawie, w której liczy się kreatywność i czas.
„Kreatywne dzieciaki” to gra zawodoznawcza dla dzieci z subregionu działań CWRKDiZ w Poznaniu, tj. miasta Poznań i powiatów: gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego, średzkiego, śremskiego, szamotulskiego, wolsztyńskiego i wrzesińskiego.
Pierwszych 50 dzieci, które samodzielnie wykonało prace plastyczne „Pana Żarówka”, przedstawiającego wybrany zawód rzemieślniczy, otrzymało upominek w postaci ręcznie wykonanej poduszki – Przytulanki.
Oprócz świetnej zabawy i radości z wykonywanych prac, chcieliśmy by najmłodsi zdobyli garść informacji z zakresu występujących zawodów rzemieślniczych i potrzeby ich wykonywania.

DZIĘKUJEMY

Wielkość czcionki
Kontrast