Promocja pracy rzemieślników na Poznańskim Jarmarku Wielkanocnym w Poznaniu 25.03.2018 r.

Przedstawiciele CWRKDiZ w Poznaniu na konferencji naukowa Osoby z niepełnosprawnością–niewykorzystany kapitał. (Nie)pełnosprawny w biznesie

W Poznaniu w dniach od 17 do 25 marca odbywał się Poznański Jarmark Wielkanocny, które wprowadził mieszkańców Poznania i okolic w świąteczny nastrój. Jarmark dla Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu był okazją do promowania prac rzemieślników.

Na jarmarku znaleźć można było zarówno wyroby metalowe robione w kuźni, jak również wyroby drewniane, nie tylko ozdoby ale także przedmioty codziennego użytku. Na stoiskach pojawiły się przede wszystkim ozdoby na wielkanocny stół.  

Prezentacja wyrobów rękodzieła artystycznego i ludowego, rzemiosła oraz produktów spożywczych wyrabianych metodami tradycyjnymi jest okazją do promowania rzemiosła stąd na stronie CWRKDiZ w Poznaniu w galerii można zobaczyć bogatą fotorelację z tego wydarzenia. W czasie trwania jarmarku mieliśmy również okazję do zapoznania się z rzemieślnikami i umówienia się na kolejne wizyty w ich miejscach pracy.

Wspieramy i jesteśmy z Wami

CWRKDiZ w Poznaniu

Wielkość czcionki
Kontrast