Dzień Reklamy w Zespole Szkół Zawodowych Nr 6 im. Joachima Lelewela w Poznaniu – 25.10.2018r.

CWRKDiZ w Poznaniu wraz z Relopack Solutions Sp. z o.o. Sp. k. organizują konkurs na film promocyjny

Przedstawiciele Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu w dniu 25. października br. uczestniczyli w Dniu Reklamy, który odbywał się w Zespole Szkół Zawodowych Nr 6 im. Joachima Lelewela w Poznaniu. Jest to dzień, w którym uczniowie uczący się w klasach organizacja reklamy stają się pracownikami agencji reklamowych i biorą udział w warsztatach dzięki, którym mogą wykonać profesjonalne plakaty reklamowe.

CWRKDiZ w Poznaniu oraz Relopack Solutions Sp. z o.o. Sp. k. mieli zaszczyt ogłosić konkurs dla uczniów ZSZ Nr 6 w Poznaniu na film promocyjny Relopack Solution.

Celem konkursu jest upowszechnianie świadomej amatorskiej twórczości filmowej, jak również popularyzacja zawodów i kształcenia zawodowego. Dla uczniów będzie to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności przy projektowaniu filmów promocyjnych. Dla Relopack wymiernym efektem będzie stworzony film promocyjny przedstawiający profil firmy, który zagości na stronach Szkoły, naszego Centrum oraz na stronie samej firmy Relopack.

Życzymy wszystkim uczestnikom owocnej i ciekawej pracy.

Wielkość czcionki
Kontrast