Umowa partnerska z HabitatON 05.04.2018r.

Podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy CWRKDiZ w Poznaniu a HabitatON

W dniu 05.04.2018 r. została podpisana umowa partnerska pomiędzy Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniureprezentowanym przez dyrektora Mariusza S. Kubiaka a HabitatON sp. z o.o. reprezentowaną przez Projekt Manager Katarzynę Trzcielińską.

Umowa zapoczątkowała współpracę Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu z firmą HabitatON na rzecz wspierania i promocji kształcenia dualnego i zawodowego na terenie Wielkopolski. Ponadto CWRKDiZ w Poznaniu będzie uczestniczyło jako Partner wspierający szkolnictwo zawodowe  w IV edycji Adepta Budownictwa, który jest adresowany do wszystkich uczniów i szkół o profilu budowlanym w Polsce. Celem programu jest promocja kształcenia zawodowego m.in. przez przekazywanie wiedzy o produktach i technologii budowlanych w formie zabawy i konkursów.

Cieszymy się bardzo, że wspólnie możemy promować i wpierać szkolnictwo zawodowe w kolejnych zawodach. Mamy nadzieję, że współpraca CWRKDiZ w Poznaniu z HabitatON sp. z o.o. przy IV edycji Adepta Budownictwa zaowocuje wymiernymi korzyściami przede wszystkim dla Uczniów i szkół branżowych.

Zapraszamy do odwiedzenia stron http://adeptbudownictwa.pl/ i zapoznania się z informacjami, które są zamieszczane dla wszystkich zainteresowanych tematyką budownictwa, każdy coś dla siebie znajdzie a przy okazji będzie mógł wziąć udział w zabawie konkursowej.